EuroSubmit Products Extra Aciklama Referans Hakkimizda Siparis Contact Teslimat

Arama Motoru Optimizasyonu


Arama,Seo,Motoru,Uzmanı,Optimizasyonu
Arama Motoru Optimizasyonu

Arama,Seo,Motoru,Uzmanı,Optimizasyonu

 

Seo,Uzmanı,Hocası
Secured Shopping


Arama,Seo,Motorları,Optimizasyonu

Arama,Seo,Motoru,Uzmanı,Optimizasyonu

Arama,Seo,Motorları,Optimizasyonu

Arama,Seo,Motoru,Uzmanı,Optimizasyonu

Arama,Seo,Motorları,Optimizasyonu,Hocası

 

 

Madde 1 – Taraflar Arasindaki Hizmet Sozlesmesi

 

İşbu sozlesmenin (anlasmanin) tarafları --Eurosubmit Website Tasarim&dizayn, Seo Optimizasyon --(Kısaca Yüklenici olarak anılacaktır) ile diğer taraftan aşağıda fatura ve iletişim bilgileri belirtilmiş olan

………………………………………………………………………………......(Kısaca Musteri olarak

anılacaktır) arasında asağida belirtilen maddeler ve sartlarinda tam bir anlaşmaya-mutabakata varmislardir.

 

----- Müşteri Bilgileri -----

Firma İsmi / Yetkili Ad Soyad:

Adres:

Vergi Dairesi – Vergi No / TC Kimlik No:

Telefon/Faks Numaraları:

E-posta Adresleri:

İnternet Sitesi Hizmeti Bilgileri

Paket Tipi :

O Bireysel/Eko-Paket O Kobi-Paket O ProTicari-Paket

Alan Adı (Domain) :

Tasarım Numarası :

Paket Fiyatı :

Peşinat Bedeli :

Teslim Süresi _______ İşgünü

Ek-İstek Özellikleri;

Firma unvan, ticari iş adresi veya imzaya yetkili şahısların imza yetkilerinin herhangi bir değişikliğe uğraması halinde bu değişiklikleri gerek fiilen ve gerekse ticaret sicilinde tescilinden en geç 7 (yedi) iş günü içinde karşı tarafa bildirecektir.

Bu değişikliklerin ilgili sürede bildirilmemesi durumunda karşı tarafın eski unvan ve/veya adres altında gönderilmiş fatura,irsaliye, mektup gibi tüm belgeler yeni unvan ve/veya adres altında gönderilmiş sayılır. Her iki taraf da imza yetkilisişahısların veya imza yetkilerinin değişmesi durumunda bu değişiklikten önce imza yetkisini kaybeden şahısların imzaladığı tüm çek, senet gibi şirketi borç altına sokan evraktan dolayı doğmuş ve doğacak tüm borç ve yükümlülükleri kabul eder.

Madde 2 – Konu
İşbu sözleşme Müşteri’ nin iletişim, tanıtım ve benzeri hizmetlerini yürütebilmek amacıyla ihtiyaç duyduğu internet sitesinin Yüklenici tarafından hazırlanması hizmetini kapsamaktadır.

Madde 3 – İnternet Sitesi Paketleri İçerikleri;

3.a-) Tüm Paketlerde Bulunan Standart Özellikler: Site içeriğinin Müşteri tarafından değiştirilebilmesi için içerik yönetim sistemi mevcuttur. Müşteri sınırsız ürün ekleyebilme imkânına sahiptir ve her bir ürün için otomatik olarak bir adet alt sayfa oluşur. Sitede slayt modülü bulunur. İletişim sayfasında iletişim bilgileri, iletişim formu ve Google haritası bulunur.

Yüklenici tarafından Google arama motoruna kayıt yapılacaktır. Müşteri’nin işbu sözleşmeyle birlikte talep etmesi durumunda kendisine com, net, org veya biz uzantılı alan adı ve 1 GB web alanı, 1 GB aylık trafik, 10 adet e-posta kapasitesine sahip hosting hizmeti 1 yıllığına ücretsiz olarak sağlanacak olup bu ücretsiz hizmetler sözleşmeyle birlikte talep edilmemesi durumunda, sonraki yıllarda talep edilemez. İşbu temel paket özellikleri ve içeriklerinin detayları ve örnek site tasarımı Yüklenici’nin www.feyzatasarim.net internet sitesi içerisinde yer almaktadır. Müşteri paketlerin temel özelliklerini ve teknik içeriğini, bu internet sitesinden incelediğini ve içeriği kabul ettiğini beyan eder. Yüklenici tarafından Müşteri’ ye Madde 1’de numarası belirtilmiş olan site tasarımı Yüklenici’nin internet sitesi üzerinden gösterilmiş ve bu tasarım Müşteri tarafından kabul edilmiştir.

3.b-) Paket İçeriği: Site toplam -------- sayfadan oluşur. Bu sayfalar anasayfa, hakkımızda, ürünler, referanslar ve iletişim sayfalarıdır. Bu paketler ilgili web tasarım sayfasındaki aciklamalarla sinirlidir. Sayfa sayısı Original SABLON-TEMPLATES ile sinirlidir. Ek ilave yapilmasi halinde anlasmada ayrica belirtilecektir. Ayrica sayfa isimleri ve basaliklarida analasamaya gore degisebilir.

3.c-)Profesyonel Paket İçeriği: Site toplam ------- sayfadan oluşur. Bu sayfalar anasayfa, hakkımızda, ürünler, referanslar, insan kaynakları, duyurular ve iletişim sayfalarıdır. İnsan kaynakları sayfası içerisinde insan kaynakları formu bulunur. Sitede kategori modülü bulunur ve ürünler için kategori oluşturulabilir. Sayfa sayısı Original SABLON-TEMPLATES ile sinirlidir. Ek ilave yapilmasi halinde anlasmada ayrica belirtilecektir. Ayrica sayfa isimleri ve basaliklarida analasamaya
gore degisebilir.

3.d-) Paket İçeriği: Site toplam ------ sayfadan oluşur. Bu sayfalar anasayfa, hakkımızda, ürünler, referanslar, insan kaynakları, duyurular, site haritası, faydalı bilgiler ve iletişim sayfalarıdır. Sitede İngilizce dil modülü bulunur. İnsan kaynakları sayfası içerisinde insan kaynakları formu bulunur. Sitede kategori modülü bulunur ve ürünler için kategori oluşturulabilir. Sayfa sayısı Original SABLON-TEMPLATES ile sinirlidir. Ek ilave yapilmasi halinde anlasmada ayrica belirtilecektir. Ayrica sayfa isimleri ve basaliklarida analasamaya gore degisebilir.

Madde 4 – Müşteri’ nin Yükümlülükleri;

4.1 Müşteri, domain adresine bağlı e-posta adreslerinden göndereceği e-postalar aracılığıyla Yüklenici ile yapacağı yazışmaların kendisine ait olduğunu, bu yazışmalar neticesinde doğacak her türlü hukuki sorumluluğu ve bunlar dışındaki faks ve e-postalardan göndereceği yazışmaların geçersiz olduğunu kabul ve beyan eder.

4.2 Müşteri, internet sitesinin tasarlanması için gerekebilecek resim ve yazı kaynaklı dokümanları tedarik etmekle yükümlüdür.

4.3 Müşteri, Yüklenici tarafından üretilen yazılımlarda kullanılan yazılım altyapısının telif hakkının Yüklenici ‘ye ait olduğunu, bu yazılımların hiçbir şekilde çoğaltılıp, dağıtılmayacağını kabul ve beyan eder.

4.4 Müşteri, internet sitesinde dile getirdiği tüm fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazıların kendisine ait olduğunu, Yüklenici’ nin hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul ve beyan eder.

4.5 Müşteri, Yüklenici tarafından kendisine sağlanacak olan domain ve hosting hizmeti ile ilgili çıkabilecek sorunlar ve gerekebilecek teknik destek ile ilgili, Yüklenici’nin bir sorumluluğu olmadığını kabul etmiştir. Müşteri bu gibi durumlarda hosting firmasıyla muhatap olacaktır.

4.6 Yüklenici tarafından içeriklerinde Hack, Warez, Etik Dışı, Crack ve T.C. Yasalarına aykırı öğeler bulunan sitelere hizmet verilmez. Müşteri’ ye ayrılan alanda T.C. yasalarına aykırı ve telif haklarını ihlal edici öğelerin bulunması halinde doğacak tüm hukuki ve cezai sorumluluk Müşteri' ye aittir. Müşteri tarafından siteye eklenmiş veya Yüklenici’ ye eklettirilmiş olan içerikte yukarıdaki maddeler kapsamına giren ya da bu sözleşmede belirtilmemiş ancak Yüklenici tarafından sakıncalı ve/veya bulundurulması uygun bulunmayan içerik de Yüklenici tarafından hiçbir sebep göstermeksizin yayından kaldırılabilir. Böyle bir durumda Yüklenici ' nin herhangi bir yükümlülük altına girmeyeceğini Müşteri bu sözleşme ile kabul eder. Ayrıca Müşteri sitede çocuk istismarı içeren ürünler, cinsel oyuncak ve ürünler, pornografik yayınlar, silah ve patlayıcı vasıflı ürünler, sağlık bakanlığı onayı bulunmayan ilaç ya da sağlık ürünü vasıflı ürünler, sapkın vasıflı dini inançlarla ilgili ürünler, emniyet ve askeri güçlere özgü ve satışı idari izne bağlı ürünler, (tarım ürünleri dâhil) zehir vasıflı ürünler ve satışı yasaklanmış canlı hayvanlar ile yasa, mevzuat ve genelgelere aykırı her türlü ürün ile Yüklenici’nin prensiplerine aykırı ürünlerin tanıtım ve satışını yapamaz. Bu ürünlerin sitede bulunduğunun belirlenmesi üzerine Yüklenici vermekte olduğu hizmeti iadesiz ve bedelsiz olarak sonlandırır.

4.7 Müşteri, Yüklenici tarafından kendisine verilecek şifreleri muhafaza etmekle yükümlüdür. Bu şifrelerin muhafaza edilememesi durumunda internet sitesinde oluşacak zararlardan Yüklenici sorumlu tutulamaz. Böyle bir durumda sitedeki zararların giderilmesi için Yüklenici ücret talep etme hakkına sahiptir.

4.8 Müşteri internet sitesini yalnızca Madde 1’de belirlenmiş olan (1) adet alan adı üzerinden kullanabilir. Müşteri dilediği zaman bu alan adını (yazılı olarak bildirmek koşuluyla) değiştirebilir ancak (Müşteri’ ye ait grup şirketleri hariç) başka bir firmaya veya kişiye devredemez. Müşteri değişimden kaynaklanan masrafları 150 TL+KDV olarak karşılamakla yükümlüdür.

 

Madde 5 – Yüklenici’nin Yükümlülükleri;

5.1 Yüklenici, domain adresine bağlı e-posta adreslerinden göndereceği e-postalardan Müşteri ile yapacağı yazışmaların kendisine ait olduğunu, bu yazışmalar neticesinde doğacak her türlü hukuki sorumluluğu olduğunu kabul ve beyan eder. Söz konusu iletişim bilgilerinin değişmesi durumunda Müşteri'ye Yüklenici tarafından sözlü veya yazılı olarak bilgi verilecektir.

5.2 Yüklenici, Müşteri’nin iletişim, tanıtım ve benzeri hizmetleri için ihtiyaç duyduğu internet sitesini Madde 1’de belirtilen özelliklerde hazırlamakla yükümlüdür.

5.3 Yüklenici, Müşteri’ ye sağlanmakta olan hizmetlerle ilgili oluşabilecek hataları ve sorunları 15 (Onbeş) iş günü içerisinde düzeltmekle yükümlüdür.

5.4 Yüklenici, Müşteri tarafından talep edilen ek tasarımları (tasarım değişikliği gerektiren düzeltmeler ve eklentiler) , belirleyeceği en kısa süre içerisinde, Yüklenici tarafından belirlenecek ek ücret mukabilinde hazırlayıp mevcut internet sitesine ilave edeceğini beyan eder.

5.5 Yüklenici, siteye yapılabilecek her türlü illegal (hacker) saldırısı durumunda siteye zarar gelmeyeceğinin garantisini vermemektedir ve sitedeki verilerin yedeklenmesinden sorumlu değildir. Müşteri önemli verilerin yedeklenmesini istiyorsa bu konuda hosting firmasıyla muhatap olmalıdır. Yüklenici, böyle bir saldırı sonucu sitede zarar oluşması durumunda siteyi ücretsiz olarak kurtarılabilmiş verilerle yeniden kurmayı kabul eder.

5.6 İnternet sitesinin çalışmasını sağlayan yazılım kaynak kodları ve veritabanı, Yüklenici tarafından şifrelenmiş olarak teslim edilecektir. Bu dosyaların şifrelenmemiş hali Yüklenici’de saklı tutulacaktır ve Müşteri şifrelenmemiş kaynak kodlarını ve veritabanını talep etme hakkına sahip değildir. Müşteri’nin hosting hesabının kullanılması durumunda, Yüklenici’nin hazırlamış olduğu yazılımların çalışması için gerekli olan programların (Php, Mysql, Ioncube, vb) server üzerinde bulunmasından Müşteri sorumludur. Gerektiğinde Müşteri, hosting firmasıyla görüşerek gerekli altyapıyı hazırlatmak zorundadır.

5.7 Müşteri internet sitesine eklemek istediği içeriğini içerik yönetim sistemini kullanarak siteye kendisi ekleyecektir. Yüklenici’ den içerik eklenmesi istenmesi durumunda Müşteri tarafından ek ücret ödenecektir.

5.8 Hazırlanacak olan web sitesi paketi sözleşme tarihi itibariyle mevcut olan Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari ve Google Chrome sürümlerinde sorunsuz çalışacaktır. Sitenin bu tarihten sonra çıkacak üst versiyonlarda çalışmamasından Yüklenici sorumlu tutulamaz ve Yüklenici üst versiyonlarda çalışmasını sağlamak için ek ücret talep etme hakkına sahiptir.

5.9 Yüklenici’ nin herhangi bir sınırlama ya da Müşteri’ nin önceden iznine gerek olmaksızın Müşteri’ nin kendi müşterisi olduğunu kamuya açıklamaya, müşteri isim ve logosunu kendi reklamlarında ve tanıtımlarında kullanmaya yetkisi olduğunu Müşteri kabul ve beyan eder. Ayrıca Müşteri, hazırlanacak olan internet sitesinde Yüklenici’ nin kendi logosunu, sitenin genel görüntüsünü bozmayacak şekilde eklemeye ve internet sitesine bağlantı verip hizmetle ilgili kısa bilgisini (sabit olarak) bulundurmaya yetkisi olduğunu kabul eder.

 

Madde 6 - Elde Olmayan Mücbir Sebepler;

Doğal afetler, yangın, hükümetin faaliyetleri, ulusal seferberlik halleri, ayaklanmalar, savaş ya da savaş girişimleri, grev, lokavt gibi burada yazılı olanlarla sınırlı olmamak kaydıyla, sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve öngörülmeyen ve tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkânsızlaştıran haller, küresel ya da ülkesel çapta yaşanan bilişim, telekomünikasyon, iletişim, GSM, servis ağlayıcı sorunları mücbir sebepler olarak kabul edilecektir. Bu nedenlerden birisi meydana gelirse tarafların bu sözleşmeden kaynaklanan yükümlülükleri askıya alınır. Bu sebep, 30 gün süreyle devam ederse taraflardan herhangi biri sözleşmeyi tazminatsız olarak feshedebilir. Ancak tarafların fesihten önce tahakkuk eden hak ve alacakları saklı kalır ve iade edilmez.

 

Madde 7 – Hizmet Süresi ve Bedeli;

7.1 İşbu sözleşmeyle taahhüt edilen hizmet, Madde 1'de belirtilen proje teslim süresi sonunda teslim edilecektir. Yüklenici site çalışmalarına Madde 1’de belirtilen peşinat bedeli ödendikten sonra başlayacak ve teslim süresi bu tarihten itibaren geçerli olup işlemeye başlayacaktır.

7.2 Paket fiyatı Madde 1'de belirtilmiştir. Müşteri’den söz konusu hizmet için bu bedel haricinde herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Ancak Madde 1’ de belirtilen hosting, domain ve e-posta ücreti bir yıllık olduğundan her yıl bu hizmetin yenilenmesi için belirlenecek olan ücret Müşteri tarafından ayrıca ödenecektir.

7.3 Madde 1’de aksi belirtilmemişse paket fiyatına KDV dâhil değildir.

7.4 Paket fiyatının Madde 1'de belirtilen peşinat bedeli sözleşmenin imzalanmasıyla, kalan kısmı ise iş teslim edilip internet sitesi yayına alındıktan sonra 3 (üç) işgünü içerisinde Müşteri tarafından Yüklenici’ ye ödenecektir.

7.5 Müşteri’nin internet sitesini sözleşme tarihinden itibaren 3 gün içerisinde yaptırmaktan vazgeçtiğini yazılı ve imzalı olarak Yüklenici'ye bildirmesi durumunda, Yüklenici tarafından alınmış olan tüm ücretler, domain ve hosting ücretleri hariç olarak iade edilecek ve işbu sözleşme iki taraflı olarak feshedilmiş olacaktır. Müşteri'nin 3 günden sonra internet sitesini yaptırmaktan vazgeçme ve sözleşmeyi feshetme hakkı yoktur.

7.6 Yüklenici ödemelerin yapılmaması halinde, taahhüt ettiği hizmeti ertelemek, iptal etmek ve Müşteri tarafından taahhüt edilen hizmet bedelini alma hakkı saklı kalmak şartıyla sözleşmeyi tek taraflı olarak feshetmek hakkına sahiptir.

7.7 İşbu sözleşmeden doğan damga vergisi Müşteri’ye aittir. Damga vergisi pul yapıştırmak veya damga vergisi kaşesi basılmak suretiyle Müşteri tarafından ödenecektir.

Madde 8 – Uyulmasi Gereken Hukuki Esaslar;

8.1 İşbu sözleşmenin yürürlüğe girmesinden itibaren her iki tarafın da yapılacak olan her türlü ticari ilişkiler sonucu doğacak olan alacak ve borçlar, resmi defterlerde karşılıklı cari hesap olarak yürütülecektir. İşbu sözleşme ayrı bir sözleşme yapılmasına gerek kalmaksızın, tüm detaylarıyla ayrıca cari hesap sözleşmesi hükmündedir. Taraflar aralarında cari hesap sözleşmesi bulunduğunu ve iş bu sözleşmede yer almayan hususlarda TTK. ilgili hükümlerinin geçerli olduğunu beyan ederler.

8.2 Her iki taraf genel ticari yasa, ahlak ve düsturlara göre hareket edeceğini, iyi niyet çerçevesinde karşılıklı çıkarlarını koruyacağını ve ticari faaliyetlerini tamamıyla T.C. ticari hukuk sistemine uygun olarak sürdüreceğini kabul ve taahhüt eder.

8.3 Taraflar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markaların Korunması Hakkındaki Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Patent Haklarının Korunması Hakkındaki Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasaların hükümlerine uymayı baştan kabul, beyan ve taahhüt eder.

8.4 Madde 1’de belirtilmiş olan alan adının yasal sahibi ile sözleşmeyi imzalayan kişinin farklı kişiler olmaları durumunda, Müşteri’nin her türlü hukuki sorumluluklarını ortadan kalkmayacak ve aynen geçerli olacaktır.

8.5 Müşteri’nin şirket olması ve şirket namına, işbu sözleşmeyi imzalayan gerçek kişinin imza yetkisinde herhangi bir engel bulunması durumunda, bu kişi şahsen de Yüklenici ’ye karşı sözleşme hükümleriyle sorumludur.

8.6 3. Kişilerin siteyle alakalı neden olduğu her türlü haksız fiilden, hacker saldırısı vb bilişim suçlarından, yalnızca fiili gerçekleştiren kişiler sorumludur. Bu suçlardan doğan doğrudan ya da dolaylı zararlardan Yüklenici sorumlu tutulamaz. Bu durumlarda yaşanabilecek hizmet kesintileri nedeniyle Yüklenici’ nin sözleşmeden doğan yükümlülüklerini yerine getirmediği iddia edilemez.

8.7 Yüklenici teknik gereksinimleri, pazar araştırmaları, araştırma faaliyetleri sebebiyle paket içerikleri ve verdiği hizmet içeriğinde gerekli değişiklikleri, sitenin temel fonksiyonlarını bozmadan müşteri onayı olmaksızın gerçekleştirebilir.

 

Madde 9 – Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri;

İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 9 (dokuz) maddeden ve 4 (dört) sayfadan oluşan işbu sözleşme (2 -İki)… adet düzenlenmiş ve imza altına alınmıştır.


Profesyonel Website Tasarimi ve Dizayn

Expert Website Tasarim ve Dizayn

 

 

Arama,Seo,Motorları,Optimizasyonu

 

Arama,Seo,Motoru,Uzmanı,Optimizasyonu
Bu sitede alışveriş sayfaları
128 bit SSL koruma altında ShopFactory e-commerce
software programı ile yapılmıştır..

Arama,Seo,Motoru,Uzmanı,Optimizasyonu

DOUBLE Security

Arama,Seo,Motoru,Uzmanı,Optimizasyonu

Arama,Seo,Motoru,Uzmanı,Optimizasyonu

 

 

 

 

 

   

 

Arama,Seo,Motorları,Optimizasyonu,Hocası
internetten KRED kartnzla alveriinizi GÜVENLE yapabilirsiniz

Arama,Seo,Motorları,Optimizasyonu,Hocası

 

   
.